Instal·lacions de TEMPUS PÀDEL

PISTES PANORÀMIQUES

Descobreix l’excel·lència

A TEMPUS Pàdel Club, ens enorgullim d’oferir una experiència de joc insuperable, gràcies a les nostres 6 pistes panoràmiques d’avantguarda. Dissenyades pensant en el jugador, aquestes pistes combinen innovació tècnica i estètica, proporcionant l’entorn perfecte per gaudir del pàdel, tant en un ambient d’entrenament com en competició.

Característiques tècniques superiors:

 • Superfície d’última generació: Cada pista està equipada amb una superfície d’alt rendiment, assegurant un joc fluid i segur.
 • Il·luminació optimitzada: El nostre sistema d’il·luminació avançat garanteix una visibilitat perfecta en qualsevol moment del dia, millorant l’experiència de joc sense causar deslluïment.
 • Disseny panoràmic: Les parets de vidre transparent no només ofereixen una vista espectacular, sinó que també permeten una experiència d’espectador més immersiva, fent que cada partit sigui una exhibició.

Un entorn incomparable per a tot tipus de jugadors:

Les nostres pistes són adequades per a jugadors de tots els nivells, des de principiants fins a professionals. La uniformitat i qualitat de les nostres superfícies asseguren una experiència de joc consistent i d’alt nivell.

A TEMPUS Pàdel Club, cada punt jugat en les nostres pistes panoràmiques és una experiència en si mateixa. Vine i sent la diferència en un ambient que eleva el teu joc i t’inspira a assolir noves alçades.

Escola de pàdel

Proves de nivell

Desenvolupa la teva passió i habilitats en el pàdel: formació completa per a infants, adults i atletes de competició

Descobreix l’excel·lència en formació de pàdel a TEMPUS Pàdel Club. La nostra escola està dedicada a desenvolupar jugadors de totes les edats, des d’infants fins a adults, incloent-hi programes especialitzats per a competidors. Amb un enfocament integral, combinem tècnica, tàctica i preparació física, garantint un desenvolupament complet tant per a jugadors principiants com avançats.

BAR RESTAURANT

Un espai per a relaxar-se i socialitzar

Al TEMPUS Pàdel Club, entenem que l’experiència del pàdel va més enllà de les pistes. Per això, t’oferim el nostre acollidor Bar/Restaurant amb una àmplia terrassa exterior, el lloc perfecte per a relaxar-se després d’un partit intens o simplement per gaudir d’un ambient agradable amb amics i família.

Ambient i gastronomia de qualitat

 • Ambient acollidor: El nostre Bar/Restaurant està dissenyat per crear una atmosfera relaxant i amigable, ideal per desconnectar i gaudir de la bona companyia.
 • Especialitats culinàries: Gaudeix d’una selecció de plats i begudes acuradament escollides. Des de menjar saludable i lleuger fins a opcions més temptadores, la nostra cuina satisfarà tots els gustos.
 • Terrassa exterior: La nostra terrassa ofereix una experiència única, permetent-te gaudir dels dies assolellats i les nits estrellades de Polinyà, tot gaudint d’una vista privilegiada de les pistes.

Un lloc de trobada per a la comunitat del Pàdel

El nostre Bar/Restaurant no és només un lloc per menjar i beure; és un centre social on es reuneix la comunitat del pàdel. És el lloc perfecte per compartir històries, celebrar victòries o simplement gaudir de la tranquil·litat i bellesa de les nostres instal·lacions. A TEMPUS Pàdel Club, cada moment al nostre Bar/Restaurant amb terrassa exterior és una oportunitat per crear records memorables.

Restaurant Tempus pàdel

SERVEIS ADDICIONALS

Comoditats i serveis

A TEMPUS Pàdel Club, cada detall està pensat per maximitzar el teu confort i satisfacció. Gaudeix de totes les nostres instal·lacions i serveis, dissenyats per a complementar la teva experiència de pàdel.

Aparcament ampli i accessible

 • Gaudeix de la facilitat i comoditat del nostre pàrquing interior amb 25 places d’aparcament i càmeres de videovigilància, ideal per a una arribada i sortida sense complicacions.

Vestidors funcionals

 • Els nostres vestidors, tant per a homes com per a dones, estan completament equipats per a la teva comoditat amb dutxes i zones de descans.

Lloguer de material de pàdel

 • No tens la teva raqueta? Cap problema! Oferim lloguer de material de pàdel d’alta qualitat perquè puguis gaudir del joc sense preocupacions.

Botiga especialitzada

 • Visita la nostra botiga per trobar tot el que necessites per al teu joc, des de raquetes i pilotes fins a roba i accessoris especialitzats.

Snack bar: Refrescos i snacks

 • Després del joc, passa pel nostre snack bar per gaudir d’una àmplia selecció de begudes refrescants i snacks deliciosos, perfectes per recarregar energies.
Recepció Tempus Pàdel
Pàrquing Tempus pàdel